PL EN

Aktualności

MINIFORMA - nabór na warsztaty studenckie SARP Wrocław-WA PWr

Stowarzyszenie Architektów Polskich O/Wrocław i Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej zapraszają do udziału w 1. edycji WARSZTATÓW PROJEKTOWO-REALIZACYJNYCH MINIFORMA we Wrocławiu!

Warsztaty to trzyetapowe wydarzenie przeznaczone dla studentów I roku studiów inżynierskich na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej, którzy pod okiem Tutorów będą opracowywać projekty realizacyjne zadanego obiektu małej formy przestrzennej dla wybranych lokalizacji w przestrzeni publicznej Wrocławia.

HARMONOGRAM:

Etap I – 27-28 maja 2023 r., godz. 9:00-20:00,

– warsztaty projektowe w grupach zakończone prezentacją oraz dyskusją przy udziale Tutorów oraz zaproszonych gości w siedzibie SARP O/Wrocław.

Etap II – od zakończenia warsztatów do 16 lipca 2023 r. – realizacja prototypu zaprojektowanego obiektu w skali 1:1 z materiałów nietrwałych. Etap zostanie zakończony wystawą.

Etap III – wrzesień/październik 2023 r. – realizacja (przy udziale Sponsora) jednego lub kilku zaprojektowanych podczas warsztatów obiektów małej architektury w trwałym materiale docelowym i umieszczenie ich w przestrzeni publicznej Wrocławia.

Warsztaty organizowane są w siedzibie SARP O/Wrocław przy ul. Oławskiej 21/5-6 (parter). Udział w warsztatach jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają materiały do pracy. Uczestników prosimy o ewentualne zabranie ze sobą laptopa etc. Organizatorzy nie zapewniają dostępu do sprzętu elektronicznego na miejscu.

TUTORZY: Pracownicy Wydziału Architektury PWr oraz Architekci SARP

REKRUTACJA:

KIEDY? Do 14 maja 2023 r.

JAK? Nadsyłanie zgłoszeń mailowych w postaci wypełnionej kraty zgłoszeniowej i prezentacji (3 slajdy lub 3 pliki jpg, pdf w formacie A4, 300 dpi, do 5 MB) wraz z krótkim opisem (max długość tekstu: 2200 znaków ze spacjami). Prezentacje mają stanowić odpowiedź na hasło: „Podziel się z nami swoją kreatywnością!" i pokazywać potencjał twórczy danej osoby ubiegającej się o uczestnictwo w Warsztatach.

GDZIE? Zgłoszenia elektroniczne na adres: wroclaw@sarp.org.pl, z dopiskiem w tytule: Warsztaty MINIFORMA

WYNIKI REKRUTACJI: do 18 maja 2023 r.

Liczba miejsc ograniczona, zatem nie zwlekajcie z zapisem!

ZAPRASZAMY!

Więcej ważnych informacji i karta zgłoszeniowa w załączniku.