PL EN

Aktualności

„ARTchitekci” - zapraszamy do zgłaszania prac na wystawę

SARP O/Wrocław serdecznie zaprasza Koleżanki architektki i Kolegów architektów do udziału w 3. edycji wystawy z cyklu

„ARTchitekci”


Czekamy na zgłoszenia tych z Państwa, których formą ekspresji twórczej jest nie tylko projektowanie architektoniczne, lecz wypowiadających się również w innych dziedzinach sztuki.

Chcemy poznać Wasze pasje, kreatywność, różne perspektywy, to, czym zajmujecie się „po godzinach”, o czym chcecie nam opowiedzieć.

Prosimy o zgłaszanie max. 5 prac – przykładów twórczości (do wyboru przez organizatorów) wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową (Załącznik 1).

Pliki z pracami lub ich skany poglądowe lub zdjęcia + wypełniony Załącznik 1 prosimy przesłać mailowo na adres wroclaw@sarp.org.pl

Termin zgłoszeń: do 13 lipca do godz. 14.00

Cykl „ARTchitekci” został zainicjowany przez członków SARP O/Wrocław, arch. Rafała Pieszko i arch. Monikę Kocielską. Tegoroczna wystawa odbędzie się na parterze budynku SARP O/Wrocław przy ul. Oławskiej 21, o dokładnym terminie i czasie trwania poinformujemy po dokonaniu selekcji prac.

Zgłaszając udział w wystawie Autorzy/Autorki jednocześnie wyrażają zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych oraz prac w celach realizacyjnych, promocyjnych, dokumentacyjnych i archiwizacyjnych.

Wystawa nie ma charakteru komercyjnego, nie będziemy prowadzić sprzedaży zgłoszonych dzieł.

Ewentualne dofinansowanie wydruków lub innej formy prezentacji prac przewidziane jest wyłącznie dla członków SARP O/Wrocław.