PL EN

Aktualności

Burze w Architekturze - User Experience w Architekturze

EPR Architects, Recepcja oraz SARP Wrocław zapraszają na wrześniowe spotkanie z cyklu Burze w Architekturze - platformy dyskusyjnej skupionej wokół architektury.


Temat tego miesiąca to...

User Experience w Architekturze


Co łączy Architektów i UX Designerów oraz czego mogą się od siebie nauczyć? Czy architektura potrzebuje testerów? Jak specjalistyczna analiza przyszłych użytkowników pomaga w projektowaniu produktów i przestrzeni?


Nad tymi aspektami projektowania zastanowimy się w kontekście zagadnień User Experience w obszarze technologii cyfrowych. O tym jak programista poznaje użytkownika swojej aplikacji oraz o pracy UX Designera Tomasz Lato i Agata Rogowska porozmawiają z Jackiem Popko.


Spotkanie rozpoczniemy od zastanowienia się skąd architekci czerpią wiedzę na temat zachowań człowieka w przestrzeni architektonicznej. Jakie są wasze opinie? Myślicie, że analizują sukcesy i porażki swoich rozwiązań projektowych? Przyjdźcie uzbrojeni w przemyślenia. Zapraszamy do dyskusji!


Jacek Popko

Chief of Consulting w RST Software Masters, Założyciel Usability LAB, Digital Strategy/ User Experience.

Absolwent wydziału Zarządzania i Informatyki na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Twórca Usability LAB, marki konsultingowej świadczącej usługi doradcze i projektowe dla finansów i bankowości, przedsięwzięć start-up oraz e-commerce. Należy do The Interaction Design Foundation oraz ACM: SIG-CHI. Udziela się jako wykładowca i prelegent. Współpracował z Alior Bank, Carrefour, Cisco, Empik, LUX MED, Orange, PGE, PKO, Santander Consumer Bank. Pasjonat UX. Od 2017 związany z RST Software Masters, gdzie doradza klientom w obszarze strategii i innowacji cyfrowych.


Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/482975562526544/