PL EN

Aktualności

Burze w Architekturze - Wizualizacje Architektury

EPR Architects, Strefa Kultury Wrocław, Recepcja oraz SARP O/Wrocław zapraszają na sierpniowe spotkanie z cyklu Burze w Architekturze – platformy dyskusyjnej skupionej wokół architektury.


Temat tego miesiąca to...

Wizualizacje Architektury

poniedziałek, 26 sierpnia 2019

g. 17.30

Recepcja (ul.Ruska 46a)


Kiedy i gdzie narodziła się branża wizualizacji? W jakim stopniu jest związana z architekturą, a w jakim z marketingiem? Pięknie ilustruje budynki, czy sprzedaje marzenia przyszłym użytkownikom? Jaka jest jej przyszłość i w którą pójdzie stronę?

O tych i innych aspektach porozmawiamy z Michałem Nowakiem, który od ponad 15 lat działa w świecie wizualizacji. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu ma świetny wgląd w trendy wizualizatorskie w Polsce i na Świecie.

Spotkanie rozpoczniemy od zastanowienia się, jaką funkcję pełni w projektach architektonicznych wizualizacja. Jesteśmy również ciekawi, czy wolicie ilustracje wspomagane komputerowo, czy odręczne szkice? A może jeszcze inną formę ekspresji? Przyjdźcie uzbrojeni w przemyślenia i opinie! Do zobaczenia!

Michał Nowak

Jego największą pasją jest architektura oraz grafika.

Od blisko 15 lat współpracuje ze studiami 3D, agencjami i architektami - z klientami dla których najważniejsza jest jakość i efekt "WOW". Był freelancer-em, pracował na etacie, a ostatnio wrócił do prowadzenia własnego studia i swojej największej pasji - architektury i wizualizacji. Tworząc ilustracje, kładzie duży nacisk na klimat i unikatowy charakter swoich prezentacji, jednocześnie starając się znaleźć odpowiedni balans pomiędzy poezją, a realizmem.


Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/386051735387752/


ZAPRASZAMY